Kalezaindu

Zakarrontzi marroia hondatuta

En proceso
Descripción
Sarraian txanpon bat sartu dute, beraz, ezin da zabaldu.

Dirección
Etorbidea Encartaciones 4A, Balmaseda

Categoría
Basuras, contenedores

Fecha
11/06/2019
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 11/06/2019 18:31:27
    Abierta