Kalezaindu

alumbrado publico

Konponduta
Deskribapena
farola fundida en la plazoleta del ambulatorio

Helbidea
Avenida Encartaciones

Kategoria
Argiztapen publikoa

Data
2018/10/10
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Muchas gracias por el aviso. Pasamos la incidencia al servicio de mantenimiento eléctrico para su resolución.
    Data: 2018/10/15 11:36:20
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2018/10/10 9:22:07
    Irekita