Kalezaindu

Reparación fuente los Tilos

Konponduta
Deskribapena
Reparación

Helbidea
Lugar Barrio Pandozales 9G

Kategoria
Parkeak, gune berdeak

Data
2019/03/24
Argazkiak
Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Muchas gracias por el aviso. Pasamos la incidencia al departamento correspondiente.
    Data: 2019/03/25 8:08:14
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2019/03/24 12:39:38
    Irekita