Kalezaindu

Semaforo san ignacio

Konponduta
Deskribapena
Han destrozado el semaforo de san ignacio, el de abajo del barrio, los cristales están todos rotos y algunas luces tampoco funcionan

Helbidea
Nocedal Kalea, 19, 48800 Balmaseda, Bizkaia

Kategoria
Semaforoak

Data
2019/02/08
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Muchas gracias por el aviso. Pasamos la incidencia al departamento correspondiente.
    Data: 2019/02/11 8:28:49
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2019/02/08 13:31:38
    Irekita