Kalezaindu

farola que se enciende y apaga

Konponduta
Deskribapena
esta más tiempo apagada que encendida

Helbidea
La Calzada Kalea 4, Balmaseda

Kategoria
Argiztapen publikoa

Data
2019/02/21
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Muchas gracias por el aviso. Pasamos la incidencia al departamento correspondiente.
    Data: 2019/02/25 8:16:50
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2019/02/21 19:56:00
    Irekita