Kalezaindu

Iluminacion publica

Konponduta
Deskribapena
Farola sin luz en la entrada al aparcamiento junto al polideportivo

Helbidea
la calzada

Kategoria
Argiztapen publikoa

Data
2019/01/16
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Muchas gracias por el aviso. Pasamos la incidencia al departamento correspondiente.
    Data: 2019/01/17 8:11:00
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2019/01/16 9:08:04
    Irekita