Kalezaindu

Limpieza maleza Puente Viejo

Konponduta
Deskribapena
Limpiar los bordes

Helbidea
Martin Mendia Ibilbidea Martin Mendia Ibilbidea, Balmaseda

Kategoria
Kaleen garbiketa

Data
2018/06/17
Argazkiak
Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Muchas gracias por el aviso. Pasamos la incidencia al departamento correspondiente.
    Data: 2018/06/19 9:20:24
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2018/06/17 10:21:24
    Irekita