Kalezaindu

bache en el intituto

Konponduta
Deskribapena
Por favor que vengan a arreglar un bache que hay en la salida del intituto a la autovia.

Helbidea
Kalea Santo Domingo 10B

Kategoria
Beste batzuk

Data
2019/04/02
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Muchas gracias por el aviso. Pasamos la incidencia al departamento correspondiente.
    Data: 2019/04/03 8:12:12
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2019/04/02 14:34:51
    Irekita