Kalezaindu

Contenedores la magdalena

Konponduta
Deskribapena
Basura fuera,cartones fuera y olor asqueroso de contenedor marrón,nadie limpia esta zona? No somos vecinos?

Helbidea
La magdalena 15

Kategoria
Zaborrak, edukiontziak

Data
2018/08/03
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina:
    Data: 2018/08/03 9:52:47
    Irekita