Kalezaindu

Poda árboles

Konponduta
Deskribapena
Poda de árboles terreno Tibo y limpieza maleza en fachada del inmueble en calle Castillo 10

Helbidea
El Castillo,10

Kategoria
Aparkaleku publikoa

Data
2019/02/25
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Muchas gracias por el aviso. Pasamos la incidencia al departamento correspondiente.
    Data: 2019/02/26 8:09:42
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2019/02/25 15:05:22
    Irekita